ACRYLIC SHEET GREEN 347 2.8MM-84-TG
AED Price
AED Price
https://www.arona.store/shop/acrylic-sheet-green-347-2-8mm-84-tg-83856
https://www.arona.store/web/image/product.template/83856/image_1920?unique=1948ae8
AED
145.6
AED
145.60
Tax Excluded
Tax Excluded
Make Inquiry For Price
This combination does not exist.
Add to cart
Color :
GREEN
Color code :
347
Length :
2440mm
Width :
1220mm
Thickness :
2.8mm