ACRYLIC SHEET YELLOW 235 2.8MM-84-TG
AED Price
AED Price
https://www.arona.store/shop/acrylic-sheet-yellow-235-2-8mm-84-tg-83857
https://www.arona.store/web/image/product.template/83857/image_1920?unique=f49844a
AED
145.6
AED
145.60
Tax Excluded
Tax Excluded
Make Inquiry For Price
This combination does not exist.
Add to cart
Color :
YELLOW
Color code :
235
Length :
2440mm
Width :
1220mm
Thickness :
2.8mm